Оплата

На Ecocirc org доступні такі способи оплати:

  1. Готівкою при отриманні товару у нашому магазині.
  2. Банківською карткою. Онлайн замовлення можна оплатити за допомогою банківської карти Visa і Mastercard, випущеними на території України. Оформляючи замовлення на сайті, в пункті «Оплата» вибери «Оплата Visa Mastercard». Після переадресації на сторінку системи безпечних платежів, необхідно лише підтвердити платіж.
  3. Безготівковим платежем.  Оплатити замовлення можна за безготівковим розрахунком у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку компанії. Після оформлення замовлення на сайті дочекайся дзвінка менеджера або надішли документи для оформлення рахунку-фактури на електронну пошту ecocirc info gmail com. В темі листа, будь ласка, вкажи номер замовлення.
  4. Післяплатою. Готівкою чи банківською карткою. Ви отримуєте товар на пошті, оглядаєте його і потім оплачуєте замовлення.

Необхідні документи для юридичних осіб:

  • свідоцтво про державну реєстрацію або витяг з єдиного державного реєстру;
  • свідоцтво про реєстрацію як платник податку на додану вартість (за наявності);
  • свідоцтво про реєстрацію як платник єдиного податку (за наявності);
  • контактний номер телефону організації.

Необхідні документи для фізичних осіб:

  • паспорт (реєстрація на території України), ІПН.

Термін дії рахунку-фактури – 3 календарні дні. Ціни на сайті вказані з урахуванням ПДВ.

Доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Для отримання товару в магазині візьми з собою паспорт та довіреність із зазначенням кількості товару, що отримується. Якщо ж замовлення отримує власник підприємства, то достатньо пред'явити паспорт та документ, що підтверджує право підпису (копія виписки зі статуту про повноваження директора).
З питань укладання договору купівлі-продажу просимо надіслати запит на електронну пошту cocirc info gmail com або зателефонувати до служби підтримки за номером (067) 630-3680.